Posted on

25 березня відбулася лекція «Стрес. Наслідки»

Друга лекція нашого освітнього проекту «Оздоровчі практики», яка пройшла у понеділок, 25 березня, була присвячена одній із найбільш актуальних та гострих тем сучасності – стресу і способам його попередження.  Зустріч проводила Тетяна Георгіївна Матвєєва – лікар-терапевт, знавець у сфері антиейджингу, немедикаментозної гармонізації та натуропатії.

У ході лекції слухачі дізналися про природу стресу, як він виникає та чому його існування обумовлене не тільки зовнішніми, але і внутрішніми факторами. Під час розповіді лікар акцентувала на нейрофізіологічному механізмі формування стресу у гіпоталамусі, розповіла про поширені помилки вживання біологічно активних речовин (зокрема – піддала критиці вживання комплексів БАР). Особливу увагу лектор приділила рекомендаціям, про які ми всі знаємо, але часто ігноруємо або забуваємо – щодо правильного сну в достатній кількості, збалансованого харчування та правильних щоденних звичок.

Фотозвіт та відео з події найближчим часом можна буде переглянути на сторінці фонду, а також івенту «Стрес. Наслідки» у Facebook.

Дякуємо лектору за важливу для підтримки здоров’я інформацію, усім присутнім, хто був присутнім зустрічі, а також навчальному простору «ЦеХаб»! До зустрічі на наступних лекціях «Оздоровчих практик».