Posted on

2 березня відбулася лекція “У пошуках живої води”

Сьогодні проект “Оздоровчі практики” було офіційно розпочато лекцією “У пошуках живої води”, місцем проведення якої став навчальний простір “ЦеХаб”. Тема лекції та її основна мета – навчання учасників культури споживання води. Навчальну зустріч проводив хімік, біофізик, засновник міжнародної мережі кабінетів аквамедицини, біорезонансної корекції та молекулярного харчування Борис Вихованець.

Під час лекції учасники дізналися про зв’язок води та харчового ресурсу із хвильовими та квантовими технологіями, системи підготовки оздоровчої онкопротекторної, водневої та антиоксидантної води, зрозуміли, як визначити воду, придатну для пиття, ознайомилися із показниками води, які впливають на життя та молодість організму. Окрім цього, у межах лекційного простору Борис Вихованець розповів про те, як у домашніх умовах уберегти себе та своїх близких від небезпечних показніків води, і які пристрої та технології можна для цього використовувати.

На прикінці зустрічі Борис продемонстрував, як можна тестувати воду за 5-ма показниками для визначення її якості, придатності для пиття та оздоровлення.

Фрагмент лекції можна переглянути тут.

Дякуємо лектору, навчальному простору та всім присутнім на зустрічі за нові знання та цікаву дискусію! До зустрічі на нових лекціях “Оздоровчих практик”.