Про нас

Ми – команда  однодумців, яка бере участь у формуванні інклюзивного суспільства шляхом реалізації благодійних проектів. Позаяк є верстви населення, яких міська інфраструктура чи соціальні взаємозв’язки залишають осторонь, ми ставимо собі за мету сприяти їхньому залученню до повноцінного суспільного життя.  

Фонд названо на честь Сергія Горового – інноваційного менеджера, який брав участь у розвитку міського благоустрою, підвищенні соціального рівня життя містян та поширенні ідеї про зміцнення здоров’я населення в умовах стресового існування в місті. Починаючи з 2011 року ним засновано та розвинуто низку благодійних ініціатив: адресна допомога людям пенсійного віку, підтримка шкіл-інтернатів та притулків для тварин, організація програм з оздоровлення людей із невиліковними хворобами. За сприяння Сергія Горового у Печерському районі створено парк «Панди» – дитячий простір для безпечного дозвілля та проведення занять для дітей дошкільного віку та початкових класів.

ВЕКТОРИ ДІЯЛЬНОСТІ

Платформа для розвитку інклюзії в Україні

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА

Сприяння комфортним умовам життя населення (допомога малозабезпеченим верствам, освітня діяльність у сфері оздоровлення)  

ДОПОМОГА ДІТЯМ

Заходи для дітей з особливостями розвитку та їхня інтеграція у міське середовище

ЗАХИСТ ТВАРИН

Адаптація міського простору до гармонійного співіснування людей та тварин

Наша команда

Вікторія Демчук

Директор фонду та координатор напряму «Соціальна допомога»

Анна Портнова

Координатор напряму «Допомога дітям»

Зоя Михайлова

Координатор проекту «Оздоровчі практики»

Валерія Яковлева

Координатор напряму «Захист тварин»

Людмила Гребещук

Координатор проекту «Добрі страви»

Дарія Кузнєцова

Координатор проекту «Безпечна школа»

Алена Цой

Координатор проекту «Інклюзивний парк «Панди»