Posted on

Відбулася лекція із психосоматики

У понеділок, 19 серпня, у ЦеХабі ми зібрали найбільшу кількість слухачів за увесь час існування Оздоровчих практик! Біля 140 людей слухали Антоніну Наконечну, яка розповідала присутнім про необхідність відшуковувати витоки нашого поганого фізичного самопочуття у сфері ментального стану. Було цікаво та пізнавально, що також засвідчила низка питань наприкінці лекції, а також довга черга із людей, яка вишикувалась до Антоніні після її завершення.

Якщо ви дуже хотіли, але не змогли потрапити на лекцію, для вас вже незабаром з’явиться її відеозапис.

Posted on

“Птахохати” стартують!

Освоєння київської еко-системи продовжується! Її збереженню присвячений наш новий проект – Птахохата, що відтепер існуватиме у векторі Захист тварин. Особисто нам вони нагадують маленькі ліхтарі. За вашою підтримкою ми сподіваємося на те, що вже найближчим часом вони освітлюватимуть парки, сквери та інші зелені зони по всьому місту! Пишіть нам та пропонуйте найбільш привабливі для їхніх мерехтінь місця. Нехай до початку лютих холодів та морозів Київ буде підготовлений допомагати птахам зберігати своє життя.

Posted on

Telegram-канал Оздоровчих практик

Відбулося те, чого чекали слухачі наших оздоровчих лекцій! Ми створили канал у мессенджері Телеграм для того, аби ділитися з вами останніми новинами проекту, проводити опитування та ділитися інформацією щодо збереження та зміцнення здоров’я. Його веде кураторка проекту Зоя, якій відтепер ви маєте можливість швидко поставити питання та поспілкуватися з приводу наших offline-зустрічей.

Посилання на канал: t.me/ozd_pr

Приєднуйтеся та будьте здорові!

Posted on

Ти ще встигаєш на БлагоДійку!

Допоки Київ не почало заливати осінніми дощами, наші тренування для зміцнення тілесного здоров’я продовжуються. Тому приходьте об 11:00 в суботу в Скоречник і не забудьте захопити з собою спортивну форму та кросівки. Наприкінці нашої зустрічі обіцяємо вам мати таке ж усміхнене обличчя та бадьоре самопочуття, як у цих хлопців та дівчат 🙂

Posted on

+1 Котохата

У День кота, 8 серпня, в одному із затишних київських подвір’їв волонтери фонду встановили новий будиночок для котів. Адресу його місцезнаходження ми традиційно не оголошуємо, аби нові мешканці Котохати почували себе в безпеці та мали змогу зі спокоєм освоювати своє нове помешкання.

Наразі ми створюємо три нові Котохати, які вже зовсім скоро будуть джерелом радості для наших улюблених пухнастиків, а також міських мешканців, яким не байдужа доля котів, що вимушені шукати притулок серед київських вулиць. Кошти для їхнього створення були зібрані завдяки вашим благодійним внескам в обмін на Котоналіпки, а також внескам нашого Котомецената. Радіємо вашій ініціативності та акивній участі у реалізації проекту!

Posted on

Анонс лекції “Психосоматика. Зв’язок душі та тіла”

Раді анонсувати вам нашу наступну зустріч освітнього циклу Оздоровчих практик на тему, що є актуальною для всіх без виключення людей. Ідеться про психосоматику – напрям у психології,  спрямований на виявлення зв’язку хвороб із нашим емоційним станом. Так, якщо у вас раптово зник голос, або ви відчуваєте болі у певній частині тіла, а напередодні вам довелося пережити стресову подію – будьте певні, що ваше витискання власних емоцій та невміння належним чином із ними працювати могло стати причиною погіршення фізичного самопочуття. Якщо ви хочете, щоби ваші емоції не ставали на заваді здоров’я, приходьте у ЦеХаб 19 серпня о 19:00. На вас чекатиме цікава лекторка Антоніна Наконечна, якій про психосоматику відомо все.

Posted on

Лекція про креативність та урок із йоги

Минулої суботи, 3 серпня, у еко-просторі Скворечник Юні слухали про креативність – рушійну силу всіх змін у сучасному суспільстві. Розповідала про неї флорист Інна Петренко – учасниця та переможниця низки укрїнських та міжнародних конкурсів, яка має талант створювати зі звичайних елементів рослинної природи справжні витвори мистецтва. На її думку, креативність – це результат важкої щоденної роботи над собою та вихід нашого творчого потенціалу за межі звичайного. Поки Інна розповідала, яким чином можна досягнути цього стану особистості, поряд із лекцією на занятті з йоги розширювали можливості своєї тілесності учасники БлагоДійки, яка останнього разу зібрала рекордну кількість учасників. Утім, для БлагоДійки це не межа, і наступного разу організатори івенту чекають на ще більшу кількість учасників, які будуть насолоджуватися фізичною активністю просто неба.

Нагадуємо, що наші активні та інтелектульно насичені зустрічі проходять у Скворечнику по суботах об 11:00, де ми з радістю чекатимемо на вашу присутність та участь!

Posted on

Лекція “Трансцендентальна медитація”

Для тих, хто не мав можливості потрапити на лекцію, поширюємо невеликий відеозвіт про найцікавіші її моменти. Чекаємо вас на наступній лекції, тему, лектора та дату якої ми оголосимо вже зовсім незабаром!

Posted on

Відбулася лекція “Трансцендентальна медитація”

24 липня відбулася лекція, на яку чекала чимала кількість постійних відвідувачів. Її провів Ян Тіан, який розповідав присутнім про те, що являє собою трансцендентальна медитація. Її суть полягає у поступовій та рівномірній зміні стану розуму: його заспокоєнні, позбавленні від негативу, підвищенні концентрації. Даний вид розумових практик є надважливим для нас, сучасних мешканців великих міст, адже ми постійно перебуваємо у стані нервового збудження і постійно прагнемо зняти з себе цю напругу. Трансцендентальна медитація тут постає одним із напростіших у розумінні та вивченні способів відновлювати свої тіло та дух і залишатися сповненими енергії для реалізації всіх планів.

Сподіваємося, що після прослуховування лекції наші гості будуть медитувати якомога частіше, а краще – щодня вранці та ввечері.