Posted on

Анонс лекції “Технології довголіття. Способи продовження життя”

21-го жовтня приходьте у ЦеХАБ на лекцію Олександра Коляди про способи продовження життя.

Лектор розповість про нові дослідження у сфері генетики, про “ген старіння” та те, яким незабаром може стати наше майбутнє!

Posted on

Що було на лекції “Обличчя. Дзеркало душі”?

У понеділок у ми з вами різко стали дуже уважними до облич. Ми вимірювали довжину носа, рівність лінії на лобі та аналізували кольори щік та губ. Ми досліджували наші емоції, характеристики та стан здоров’я за рахунок їхніх виразів на нашому обличчі.

Лектор Василій Бабенко з гумором та прикладами з власного життя чи з життя частинок нашої авдиторії розповідав про те, як все в житті пов’язане, а особливо наші внутрішні процеси та їхній зовнішній вираз. Як наші вуха чи щоки можуть сказати про хвороби шлунку чи печінки, як губи та ніс відповідатимуть за серце чи нирки. Як форма очей може сказати про щирість, відкритість чи цілеспрямованість.

Все ж, ми не будемо надавати вам методологічний матеріал, адже це дуже тонкі та суб’єктивні речі, навіть розуміння довжини носу чи ширини губ. Тому, будь ласка, окрім усіляких можливих практик, послуговуйтесь у першу чергу тою, яка зможе сказати про ваш загальний стан без жодних здогадок та міркувань. Дана практика складається з аналізів та регулярного відвідування наступних лікарів:
– кардіолог;
– гастроентеролог;
– офтальмолог;
– психолог;
– невропатолог.

Posted on

Анонс лекції “Обличчя. Дзеркало душі”

Чи дійсно наше обличчя – дзеркало душі? Які емоції, характеристики особистості та відомості про стан здоров`я відображаються на обличчі та як їх читати?

Про це нам розповість Василь Бабенко на наступній лекції проекту Оздоровчі практики, яка відбудеться у понеділок, 7 жовтня, о 19:00 у ЦеХаб Київ.

Posted on

Жестова мова. Лекція №3

У даній лекції пані Маріна за допомогою простих прикладів та рухів вивчатиме разом з вами дактильну абетку. Виявляється, усе логічно і просто. Тож вже чекаємо, як ви вивчите і будете іноді розмовляти нею з іншими.

Posted on

Як пройшла лекція про Mental Health?

У понеділок ми слухали лекцію Віктора Комаренко з психічного здоров`я у ЦеХАБі.

В основі будь-якої діяльності людини лежать одні й ті ж самі біологічні механізми. Тож, дослідивши функції та структуру мозку можна не лише покращити приватне життя, але навіть зробити якісні зміни у сфері бізнесу та при організації робочого процесу;

За даними вчених, вирішення проблеми Mental Health на робочому місці підвищує продуктивність праці співробітників не менше, ніж на 12%;

Пункти досягнення психічного здоров`я на роботі:
– досяжні цілі щодня;
– ефективний розподіл часу;
– вдома – жодної роботи;
– музика;
– перерви на відпочинок;
– ефективне спілкування;
– гнучкий графік.

Хронічний стрес пригнічує когнітивні функції мозку. Зі стресом треба розбиратись, щоб не погіршувалась пам`ять, здатність до навчання, а також, щоб продуктивно працювати та почувати себе здоровими;

Як подолати прокрастинацію?
1. Усвідомити причину
2. Почати робити фрагмент 10 хв – а раптом
«затягне»?
3. Змінити умови, де ви працюєте
4. Розповісти іншим про свої плани (беріть
зобов’язання)
5. Працювати разом з «гарним прикладом»
6. Прописувати точний план з вечора (з 9-00 до 10-15 готую питання No3-7)
7. Уявляти момент коли все успішно
зроблено: «Ах, уява! Ах, уява!»

Posted on

Створено корекційну групу для дітей з особливостями розвитку

Шановні батьки, опікуни та близькі дітей віком від 4 до 10 років з РАС, СДВГ, ЗПР та іншими особливостями, наступна інформація для вас!

У рамках проекту “Світ всередині” ми оголошуємо набір до корекційної групи. Її мета – залучити дітей з особливостями розвитку до групових занять, навчити співпрацювати та комунікувати з однолітками, а також допомогти батькам знайти методики для реабілітації.

Група налічуватиме десятеро учасників, для яких ми щотижня проводитимемо безкоштовні заняття у реабілітаційному центрі Віо-механіка (Евгения Коновальца, 32б).

Спеціалісти, які будуть займатись з дітьми:

– Valeria Kovalenko – корекційний педагог-дефектолог (на постійній основі)
– Тренер-реабілітолог з Віо-механіка (на постійній основі)
– Запрошені психолог, арт-терапевт та інші (одноразові майстер-класи та уроки)
– а також 3 волонтери

Заняття педагога-дефектолога будуть охоплювати логоритміку, роботу в колі, арттерапію та релаксацію. Зустрічатись група буде щонеділі об 11.

Перше заняття вже за тиждень – 6-го жовтня. Тож, ми маємо два тижні на комплектацію групи. Просимо вас поділитись інформацією з тими, кому вона може допомогти. Батьки та близькі, заповніть форму (перше посилання в коментарях) і координаторка проекту з вами сконтактує.

Окремо висловлюємо найщирішу подяку нашому незмінному партнеру, меценату та просто чудовій людині – Service Revizor за ідею організації подібної групи, а також Bio-механика та пані Валерії Коваленко за допомогу у її реалізації.

Posted on

Анонс лекції “Menthal Health. Пріоритет сучасного менеджменту”

30 вересня, у понеділок, відбудеться лекція у рамках проекту “Оздоровчі практики”, яка буде присвячена темі нашого ментального здоров’я. Лектор – Віктор Комаренко – канд. біологічних наук та співзасновник Beehiveor – розповість про ефективні методи його підтримки. Приходьте, буде цікаво! Реєстрація на подію – тут.

Posted on

У Ботанічному саду пройшов благодійний ярмарок

Останньої суботи, 21 вересня, Фонд взяв участь у благодійному ярмарку у Ботанічному саду ім. М. М. Гришка. Наша майстриня Інна Петренко провела для всіх охочих квітковий майстер-клас, у результаті якого всі пішли додому з чудовими рослинними композиціями. Ходожниця Юлія Донець запрошувала дітей малювати все, що знаходиться в їхній уяві, після чого могла інтерпретувати батькам дитячі витвори мистецтва.

Ми також організували благодійний продаж картин від Platforma Buro та робіт учнів школи-інтернату №8, у результаті чого змогли зібрати 4500 гривень для них. І, звичайно, не обійшлося без нашого мерчу – фондорозмальовки, котосумки та наліпки. Сподіваємося, усі спіймали творчий імпульс на ярмарку, а також прилив тепла і натхнення робити добрі справи 🙂

Posted on

Перша невідкладна допомога. Туторіал

Олег Картавий – спікер преокту “Оздоровчі практики”, наочно демонструє нам правила надання екстренної допомоги, які допоможуть врятувати чиєсь життя. Оскільки цей процес є не таким простим, як може здаватися на перший погляд, ми записали для вас відео, аби ви змогли детально на все подивитися і, за потреби, передивлятися стільки, скільки буде необхідно для того, щоб запам’ятати найважливіше.