Короткий опис

Освітні шкільні установи – це те середовище, у яких проходить більша частина дитинства кожної людини. Саме тому перебування в них має бути не тільки продуктивним, а і безпечним для здоров’я.

Безпечна школа

by Артем Горбенко

 • 139 840 грн

  Плануємо зібрати
 • 70 498 грн

  Усього зібрано
 • 0

  Days to go
 • Target Goal

  Campaign End Method
Зібрано :
50.41%
Minimum amount is грн Maximum amount is грн
грн

Артем Горбенко

14 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Детальний опис

Життя у безпечному для здоров’я середовищі – невід’ємне право кожної людини, яке в умовах сучасного існування порушується факторами колективно зумовленого знищення природних ресурсів, що призводить до погіршення екологічного фону міст. Існування в таких умовах стає серйозною проблемою для всіх людей, а особливо – дітей. Тому надважливим є регулярний контроль чистоти та якості простору, у якому діти проводять чи не найбільше часу – у загальноосвітніх навчальних закладах. З цією метою у партнерстві з екологічною лабораторією Public Lab було створено проект «Безпечна школа». 

Якщо Ви бажаєте, щоби Ваша школа стала учасником проекту, заповніть форму для участі у відборі. 

Для кого створено проект?

Для дітей, що навчаються у закладах середньої освіти у межах Києва та Київської області, батьки яких разом зі шкільною адміністрацією зацікавлені у створенні екологічно безпечного середовища для навчання.

На що ми збираємо кошти?

На організацію та проведення досліджень хімічного складу повітря та води у 95 загальноосвітніх закладах міста Києва ми плануємо зібрати 139 840 грн. 

Що буде зроблено?

Щомісяця упродовж року екологічною лабораторією Public Lab здійснюватиметься хімічний аналіз якості повітря та води у 10 школах, що розташовані у Києві та Київський області із подальшим інформуванням освітнього закладу щодо результатів дослідження та, у разі необхідності,  створенням індивідуальних рекомендацій з поліпшення незадовільних показників. Усього до кінця року планується дослідження якості повітря та води у 95 школах.

Реалізація

Щомісяця команда Public Lab відвідує школи, які подавали заявки на участь у проекті та пройшли конкурсний відбір.
У приміщеннях школи здійснюється забір проби повітря та води, що міститься у шкільній водопровідній мережі.
Під часу візиту команди Public Lab її працівники проводять для старшокласників відкритий інтерактивний урок, під час якого наочно демонструють механізм проведення аналізів, розповідають про критерії показників чистого повітря та води, а також способи їхнього очищення.
Зібрані у школах матеріали аналізуються у межах лабораторії, після чого готові результати у вигляді протоколів від лабораторії разом із індивідуально розробленими рекомендаціями з покращення еко-показників приміщень шкіл надсилаються адміністрації школи.

Команда проекту

Дарія Кузнєцова – координатор Public Lab
Юлія Колєснік-хімік-аналітик у галузі води
Володимир Касілов- хімік-аналітик у галузі повітря

Галерея

Контакти для детальнішої інформації:

Дарія Кузнєцова

Директор фонду та координатор проекту «Безпечна школа»

E-mail: dopomoha.dityam@gmail.com

Тел.:  +38 093 511 34 43

“Безпечна школа” у Facebook

Внески доброчинців у втілення проекту

Ім’я Сума коштів Дата
Анонім 1 000 грн June 24, 2020
100 грн June 24, 2020
Благодiйний внесок 18 000 грн July 01, 2019
Благодіний внесок партнерів 26 000 грн March 12, 2019
Анонім 25 398 грн February 28, 2019