Благодійний ярмарок

Детальний опис

Чи любите Ви речі ручної роботи, що створюються з любов’ю? Якщо відповідь на це питання позитивна, Ви маєте чудову нагоду не лише стати їхнім власником, а і зробити добру справу, яка наблизить наше суспільство до реального втілення інклюзії. А все тому, що волонтери фонду вирішили на регулярній основі організовувати благодійний ярмарок, на якому кожен відвідувач знайде для себе щось близьке: створений кимось витвір, спілкування з маленькими учасниками наших проектів, людьми, які роблять добрі справи, а також безліч ігор та інтерактиву для дорослих і малих.

Що буде зроблено?

Організовано благодійні ярмарки у дитячому парку «Панди», що на Печерському районі, на якому відвідувачі матимуть змогу придбати речі, виготовлені власноруч учасниками проектів благодійного фонду, а також волонтерами. Серед них: печиво, виготовлене дітьми міських шкіл-інтернатів, дизайнерські картини від Platforma Buro, а також вази, листівки та іграшки, виготовлені власноруч дітками або учасниками проекту «Добрі страви». У межах ярмарку разом із брендом розмальовок O’Kroshka ми створили Велииику розмальовку, 25% коштів від продажу якої підуть на реалізацію проектів фонду.

На що ми збираємо кошти?

На реалізацію благодійних проектів напряму «Допомога дітям».

Для кого створено проект?

Ярмарок створено для допомоги дітям шкіл-інтернатів № 5, 8, 9, 11, відвідувачем якого (а також потенційним благодійником) може стати кожен охочий!

Реалізація

Щосезону в дитячому парку «Панди» (Печерський район) буде організовано продаж створених учасниками проекту предметів творчості, побуту, а також солодощів. Для участі у ярмарку запрошуються всі небайдужі до благодійних справ.

Галерея

Контакти для детальнішої інформації:

Координатор проекту «Благодійний яромарок» Анна Портнов

E-mail: dopomoha.dityam@gmail.com

Тел.: +38 066 684 39 04

«Благодійний яромарок» у Facebook

* у випадку нереалізації проєкту або залишку невикористаних коштів, всі гроші підуть на реалізацію проєктів у рамках  діяльності SG Charity

Cума пожертви не підлягає поверненню

You're viewing: Благодійний ярмарок
Додати у кошик