Короткий опис

У житті кожної дитини мають бути яскраві та незабутні моменти. Ми хочемо, щоби у дітей з особливостями розвитку їх було якомога більше, тому організовуємо щомісячні екскурсії у найцікавіші місця Києва, які подарують дітям приємні враження та допоможуть визначитися з подальшою професійною спрямованістю.

Мандрівка містом

by Артем Горбенко

 • Not Set

  Плануємо зібрати
 • грн

  Усього зібрано
 • 0

  Days to go
 • Target Goal

  Campaign End Method
Зібрано :
0%
The campaign is successful.

Артем Горбенко

14 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Детальний опис

Середньостатистична людина зазвичай має безліч можливостей відвідувати цікаві місця у межах свого міста, серед яких – музеї, театри та наукові установи. Проте для дітей з особливостями розвитку такі екскурсії часто залишаються поза межами доступного, що зумовлено проблемами інклюзивності дитячих просторів для розвитку. Розуміючи актуальність розв’язання даної проблеми, наша команда вирішила сприяти проведенню екскурсій у межах Києва, за допомогою яких особливі діти матимуть змогу навчатися, піддаватися соціалізації, розширювати свій кругозір, а також формувати вподобання щодо майбутньої професійної орієнтації.

Що буде зроблено?

Протягом року для учнів київських шкіл-інтернатів № 5, 8, 9, 11 буде проведено низку екскурсій у різні за пізнавальною спрямованістю заклади: аварійну службу «104», Національний музей України, Астрономічну обсерваторію КНУ, Парку Вічної Слави, Театру на Подолі, українського офісу компанії Bosch. Запланована організація 7 екскурсій протягом року.

Для кого створено проект?

Для учнів Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №5 ім. Я.П.Батюка для дітей з порушеннями зору, Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №8 для дітей з особливостями розумового розвитку, Спеціальної середньої загальноосвітньої школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом, Спеціальної середньої загальноосвітньої школи-інтернату №11 для дітей с порушеннями зору з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу.

Реалізація

Адміністраціями шкіл-інтернатів формуються списки учнів, які відвідуватимуть екскурсії.
Представники фонду, адміністрація бажаних для відвідування закладів та шкіл-інтернатів з’ясовують зручний для організації екскурсій час.
Екскурсії планується організовувати раз на місяць з обов’язковим супроводом волонтерів фонду.

Галерея

Контакти для детальнішої інформації: