Короткий опис

Кожна без винятку дитина заслуговує на щастя та перебування в умовах, що сприяють становленню її неповторної та творчої особистості. Для реалізації цієї ідеї ми розпочинаємо втілення нашого найбільш масштабного проекту з розвитку інклюзії – побудови унікального парку для дозвілля, що забезпечить рівні умови для всіх його відвідувачів.

Інклюзивний парк «Панди»

by Артем Горбенко

 • 1 245 000 грн

  Плануємо зібрати
 • 68 040 грн

  Усього зібрано
 • 0

  Days to go
 • Target Goal

  Campaign End Method
Зібрано :
5.47%
Minimum amount is грн Maximum amount is грн
грн

Артем Горбенко

14 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Детальний опис

На жаль, міська інфраструктура не завжди є комфортною для пересічних жителів, але ще менш комфортною вона виявляється для повноцінного пересування містом дітей з особливостями розвитку. Позаяк наша діяльність спрямована не тільки на пропагування інклюзії, а і створення реальних кроків з її розширення, ми вирішили створити та реалізувати проект з побудови міського простору, у якому кожен його відвідувач зможе весело проводити дозвілля і водночас почувати себе комфортно та у безпеці. Актуальність створення такого парку пов’язана із фактичною відсутністю подібних місць для відпочинку та розвитку дітей у Києві, тому він має стати острівцем, що руйнуватиме непорозуміння між дітьми і дорослими, а також долатиме складнощі, викликані фізичним різноманіттям. Сподіваємося, що найближчим часом його поглине океан адаптованого під потреби кожного мешканця міста – середовища для щасливого життя, яке не має бар’єрів.

Що буде зроблено?

У Печерському районі буде побудовано місце відпочинку та розвитку для дітей з особливостями розвитку – інклюзивний парк з адаптованими тренажерами, гойдалками та каруселями. Парк буде розділено на простори: ігровий, простір тренувань та відпочинку. Входом до парку слугуватиме пандус-з’їзд із невеликим кутом нахилу, який враховуватиме особливості рельєфу поверхні та сприятиме легкому потраплянню до парку всіх відвідувачів. Поверхнею парку слугуватиме гумове покриття – нетравматичний матеріал для активних ігор дітей.
Ігровий простір включатиме: батут, гойдалки та тенісні столи – усі вони матимуть адаптовану висоту; вібраційні колонки, поручні, яскраві тактильні панелі для розвитку дрібної моторики дітей – сприятимуть розвитку уяви та критичного мислення. Планується зведення безпечної закритої дитячої гірки, яка виключатиме травмування дітей під час ігор.
На території простору тренувань будуть розміщуватися вуличні тренажери для розвитку фізичної культури відвідувачів та підтримування тонусу нижньої (групи м’язів ніг) та верхньої (групи м’язів плечей, спини, рук) частин тіла.
Простір відпочинку передбачатиме доріжки для прогулянок містян, місця для сидіння та зелену зону.
Біля території парку знаходитимуться місця для паркування автомобілів для людей з інвалідністю.

На що ми збираємо кошти?

На придбання будівельних матеріалів, елементів для облаштування ігрового та тренувального просторів, простору відпочинку, організацію та реалізацію будівельних та ландшафтних робіт.
Усього для реалізацію проекту ми плануємо зібрати 5 500 000 грн.

Для кого створено проект?

Для всіх мешканців столиці – як дорослих, так і дітей – які проводять свій час на свіжому повітрі. Проте, особлива увага при проектуванні та будівництві парку відводитиметься дітям з особливостями розвитку, а також їхнім батькам.

Реалізація

Сформовано технічне завдання проекту, розроблений ескіз інклюзивного майданчика. Над виконанням технічного завдання наразі працює група архітекторів та дизайнерів, які беруть участь у створенні процесу візуалізації кожної із зони парку та розташуванням у них передбачених технічним завданням елементів.

Галерея

Команда проекту

Контакти для детальнішої інформації

Алена Цой
Координатор проекту «Інклюзивний парк «Панди»

E-mail: dopomoha.dityam@gmail.com

Тел.:  +38 066 684 39 04

«Інклюзивний парк «Панди» у Facebook

Внески доброчинців у втілення проекту

Ім’я Сума коштів Дата
Тетяна Пархоменко 12 000 грн October 15, 2019
Тетяна Пархоменко 6 000 грн June 25, 2019
Анонім 10 грн March 27, 2019
Анонім 50 030 грн February 28, 2019