Короткий опис

Дитинство – прекрасна пора для пізнання, розвитку творчих здібностей та формування оригінального ставлення до світу. Для того, аби зробити ці процеси різносторонніми та цікавими для особливих дітей, ми пропонуємо проведення низки майстер-класів різної тематики.

Творча майстерня

by Артем Горбенко

 • 43 700 грн

  Плануємо зібрати
 • 43 700 грн

  Усього зібрано
 • 0

  Days to go
 • Target Goal

  Campaign End Method
Зібрано :
100.00%
The campaign is successful.

Артем Горбенко

14 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Детальний опис

Дитячі майстер-класи – чудовий спосіб весело проводити час і отримувати від процесу максимальну користь. У залежності від типу занять вони вчать дітей концентрувати увагу, підвищують уважність, покращують дрібну моторику, а також навчають перебувати в соціумі і розвивати комунікативні навички. На відміну від звичайних уроків у межах класів, майстер-класи сприяють активізації дитячої творчості та спонтанності, що, на нашу думку, є чудовим способом для навчання та розвитку дітей, зокрема тих, які мають особливості розвитку.

Що буде зроблено?

Протягом року для учнів київських шкіл-інтернатів № 5, 8, 9, 11 буде проведено низку сезонних та святкових майстер-класів різної спрямованості (створення подарунків на 8 березня, великодній, літній, з архітектури, флористичний, створення ляльок-мотанок, новорічний і т.д.)

На що ми збираємо кошти?

На придбання матеріалів, організацію та проведення 9 майстер-класів протягом року, що потребує 43 700 грн.

Для кого створено проект?

Для учнів Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №5 ім. Я.П.Батюка для дітей з порушеннями зору, Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №8 для дітей з особливостями розумового розвитку, Спеціальної середньої загальноосвітньої школи-інтернату №9 для дітей зі зниженим слухом, Спеціальної середньої загальноосвітньої школи-інтернату №11 для дітей з порушеннями зору з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу.

Етапи реалізації

Адміністраціями шкіл-інтернатів формуються списки учнів, які відвідуватимуть майстер-класи, членами фонду здійснюється закупівля необхідних для майстер-класів матеріалів, їхня організація та проведення, спілкування із дітьми під час заходів.

ГАЛЕРЕЯ

Контакти для детальнішої інформації:

Дарія Кузнєцова
Координатор напряму «Допомога дітям» 

E-mail: dopomoha.dityam@gmail.com

Тел.:  +38 093 511 34 43

“Творча майстерня” у Facebook

Внески доброчинців у втілення проекту

Ім’я Сума коштів Дата
Артем Горбенко 36 120 грн April 22, 2020
Валентина Білоусюк 1 000 грн June 06, 2019
Дар'я Портнова 1 500 грн April 05, 2019
Анонім 5 080 грн February 28, 2019