Короткий опис

Наш організм – це складна система, яка потребує постійної підтримки та вчасної діагностики в умовах сучасного функціонування. Навчитись самостійно та довготривало підтримувати власні тіло та дух активними і здоровими – найголовніше завдання сучасної людини

Оздоровчі практики

by Артем Горбенко

 • Not Set

  Плануємо зібрати
 • грн

  Усього зібрано
 • 0

  Days to go
 • Target Goal

  Campaign End Method
Зібрано :
0%
The campaign is successful.

Артем Горбенко

14 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Детальний опис

Детальний опис

Наш організм – це складна система, яка потребує постійної підтримки та вчасної діагностики в умовах сучасного функціонування. І саме сьогодні під впливом екологічних, стресових та суспільних навантажень, превентивність та здоровий спосіб життя стають все більш популярними. Навчитись самостійно та довготривало підтримувати власні тіло та дух активними і здоровими – найголовніше завдання кожного з нас.

Анонс лекцій

Що буде зроблено?

Буде проведено річний курс лекцій та тематичних зустрічей, де знавці превентивних методів оздоровлення будуть розповідати про ефективні альтернативні методи оздоровлення, інноваційні розробки та відповідати на найактуальніші питання.

Для кого створено проект?

Для свідомих людей, небайдужих до власного здоров’я. Для тих, хто прагне отримати важливу та значущу інформацію про здоровий спосіб життя, технології довголіття, методи натуропатії та превентивні підходи до оздоровлення.

Мета

Навчити якомога більше громадян розсудливо ставитися до власного здоров’я.

Завдання

Підвищити рівень інформованості людей про інноваційні підходи до покращення самопочуття.

Реалізація

Двічі на місяць протягом року проводитимуться лекції-бесіди зі спеціалістами за розробленою календарною програмою.

Генеральний партнер ЦеХАБ

ЦеХАБ - повноцінний інноваційно-освітній простір

ГАЛЕРЕЯ

ВIДЕО

Актуальні заходи

Спікери проекту

Борис Вихованець - хімік, біофізик, засновник міжнародної мережі кабінетів аквамедицини, біорезонансної корекції та молекулярного харчування
Матвєєва Тетяна Георгіївна - лікар-терапевт, спеціаліст з антиейджингу та антигомотоксичної терапії, немедикаментозної гармонізації та натуропатії
Ян Тіан – практик та викладач трансцендентальної медитації, засновник власної студії. Проводить лекції, семінари, ретрити.
Святослав Ханенко - засновник та головний лікар першої клініки біохакінгу SQLAB в Україні, єдиний спікер та експерт від країни на Biohacker Summit 2018 Tallinn.
Оксана Клименко - лікар-дерматолог вищої категорії, дерматоонколог, член Європейської Академії дерматології та венерології та Української Академії дерматології та венерології.
Ольга Маслова - кандидат біологічних наук, співзасновниця ініціативи Nobilitet, консультант інноваційних проектів. Сфера наукових досліджень - регенеративні технології, стовбурові клітини та циркадні ритми.
Антоніна Наконечна - психолог, спеціаліст з роботи із психосоматикою, президент Української асоціації психосоматики репродуктивної перинатальної психології
Олег Картавий – інструктор-викладач, сертифікований Європейською радою з реанімації, Українським науково-практичним центром екстренної медичної допомоги.
2 (2)
Віктор Комаренко - співзасновник Beehiveor Academy & RD Lab, кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізіології людини та тварин ННЦ "Інститут біології" КНУ ім. Тараса Шевченка.
9 (2)
Бабенко Василь Васильович кандидат медичних наук, лікар-невролог ДУ "Інститут серця МОЗ України", член журі Всеукраїнського конкурсу "Vesna Buty Awards"
IMG_7351
Олександр Коляда - вчений, генетик, геронтолог, дослідник старіння, співзасновник та науковий директор генетичноїї лабораторії DIAGEN.
1
Надія Крижановська - кандидат медичних наук, терапевт вищої категорії, CEO Personal medicine clinic.
1
Анна Крайлюк - кандидат психологічних наук, психолог, психотерапевт, лектор.
55
Наталія Самойленко - лікар-дієтолог, експерт з розробки програм здорового раціону та стрункості. Автор книги про здорове харчування "Їж, пий, худни"
1
Ірина Рудика - лекторка, поетеса, практикуюча бізнес-тренерка, що спеціалізується на темі емоційного інтелекту, персональної ефективності та комунікацій

Контакти для детальнішої інформації:

Дарія Кузнєцова

Даний напрямок реалізовує проекти, спрямовані на оздоровлення та покращення якості життя населення. Свідомо ставитися до стану власного тіла та духу – найважливіше завдання кожного. Адже радість будь-яких досягнень втрачає яскравість, якщо відсутнє основне – здоров’я. На жаль, люди звикли боротися з наслідками власних хвороби замість того щоби попереджати їх. Статистика Міністерства охорони здоров’я України є невтішною: хвороби серцево-судинної системи посідають перше місце серед причин смертей українців, і становлять 67% від усіх випадків, а за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна взагалі увійшла до п’ятірки країн світу з найвищим показником смертності населення! Екологічні умови, стресові фактори та невпинні процеси старіння грають не на нашу користь. Ми вважаємо критично несправедливим те, що в умовах швидкості розвитку технологій у сфері діагностики, профілактики та лікування вони залишаються недоступними для більшості.

Тел.: +38 093 511 34 43

“Оздоровчі практики” у Facebook

“Оздоровчі практики” у Telegram