Короткий опис

Птахохата – продовження волонтерської діяльності із захисту тварин та їхнього збереження у межах міста.

Птахохата

by Артем Горбенко

 • 10 000 грн

  Плануємо зібрати
 • 10 000 грн

  Усього зібрано
 • 0

  Days to go
 • Target Goal

  Campaign End Method
Зібрано :
100.00%
The campaign is successful.

Артем Горбенко

14 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Детальний опис

Птахи – важлива частина екосистеми міста, чутливий індикатор загального стану урбанізованого ландшафту та природний регулятор чисельності шкідливих комах. Їхній спів покращує звуковий фон, позитивно впливає на наш настрій та підвищує працездатність. Саме тому допомога крилатим перебувати в міських умовах є не менш пріоритетним завданням, що стоїть поряд із забезпеченням комфортних умов для чотирилапих улюбленців міста. Цю місію покладено на наш новий проект – Птахохата – продовження волонтерської діяльності із захисту тварин та їхнього збереження у межах міста.

Що буде зроблено?

На територіях київських парків, скверів та інших зелених зон волонтери фонду встановлюватимуть сучасні годівнички для птахів циліндричної форми. Позитивний досвід їхнього використання мають жителі європейських країн, які вважають такий вигляд годівничок найбільш зручними для використання птахами, адже їжа для них розташовується у спеціальній сітці.

На що ми збираємо кошти?

На матеріали, із яких виготовлятимуть годівнички: натуральні дерев’яні дошки товщиною 2 см та діаметром 15 см, а також просічно-витяжні сітки довжиною 31 см. Вартість однієї годівнички складає 360 грн. Усього для реалізації проекту та забезпечення міста 33 годівничками ми плануємо зібрати 12 000 грн.

Для кого створено проект?

Проект створено для збереження чисельності київських птахів, покращення київської екосистеми, а також підвищення рівня самосвідомості киян.

Реалізація

Щомісяця упродовж року волонтери фонду встановлюватимуть 5 годівничок у різних зелених зонах міста: парках, скверах та біля облаштованих прибудинкових територій. Сподіваємося, що до початку
зими птахи матимуть місця для живлення, де вони знаходитимуть насіння, злакові, горішки та ягоди.

Контакти для детальнішої інформації:

Валерія Яковлева
Координатор напряму «Захист тварин» та проекту «Птахохата»

E-mail: gorovoy.charity@gmail.com

Тел.: +38 066 807 67 71

Внески доброчинців у втілення проекту

Ім’я Сума коштів Дата
9 200 грн March 20, 2020
Зоя Михайлова 800 грн August 20, 2019