Short Story

Зараз в Україні встановлюються та використовуються)світлофори на основі державних стандартів які не оновлювалися з 2002 року!

Зелене світло велосипедному руху

by Артем Горбенко

 • 500 000 грн

  Funding Goal
 • 2 910 грн

  Funds Raised
 • 0

  Days to go
 • Target Goal

  Campaign End Method
Raised Percent :
0.58%
Minimum amount is грн Maximum amount is грн
грн

Артем Горбенко

15 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Campaign Story

Зараз в Україні встановлюються та використовуються)світлофори на основі державних стандартів які не оновлювалися з 2002 року! Звісно про окремі велосипедні світлофори в тих стандартах немає й мови. На сьогоднішній день в Києві, Львові, Вінниці, Івано-Франківську, Дніпрі, Харкові – розпочалася активна розбудова велоінфраструктури. З кожним кілометром велодоріжок та велосмуг питання про безпечне і комфортне світлофорне регулювання перехресть постає все частіше і гостріше. Так, в деяких містах виключно в рамках експеременту встановлено пілотні велосипедні світлофори. Всі вони працюють поза межами правового поля та чинних державних стандартів України.

Що буде зроблено?

На залучені кошти буде замовлено у державному органі стандартизації процедуру розроблення нової редакції ДСТУ «Дорожні світлофори» з врахованими пропозиціями велосипедних світлофорів, які сформувала Ініціативна группа професіоналів, експертів та простих велосипедистів на основі досвіду при проектуванні та користуванні велоінфраструктури.

На що ми збираємо кошти?

На оплату процедури розробки та затвердження нової редакції документу Державних стандартів України ДСТУ «Безпека дорожнього руху. Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки» з включенням велосипедних світлофорів. Загальна вартість робіт фахівців з розробки та затвердження – 500000 гривень.

Для кого створено проект?

Для кожного мешканця міст України, що обирають велосипед як транспортний засіб безпечного пересування містом. Поява велосипедних світлофорів збільшить рівень безпеки на дорогах та позитивно вплине на розвиток велосипедної інфраструктури міст.

Реалізація

На отримані кошти буде замовлено у державному органі стандартизації процедуру розроблення, погодження та затвердження нової редакції ДСТУ «Безпека дорожнього руху.Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки» з врахованими пропозиціями велосипедних світлофорів. Після затвердження нової редакції документу в Країні буде фактично легальний та юридично підкріплений спосіб використовувати велосипедні світлофори при проектуванні та будівництві велоінфраструктури.

Контакти для детальнішої інформації:

Координатор проекту «Увімкни велосипедному руху зелене світло» Станіслав Клименко

E-mail: stanislavraich@gmail.com

Тел.: +380 99 971 0708

Внески доброчинців у втілення проекту

Name Donate Amount Date
Артем Горбенко 10 грн November 11, 2019
Сергій Марчук 500 грн October 04, 2019
Святослав и Ирина Пинчук 300 грн October 03, 2019
Громадська організація "Київ - Велосипедне місто" 1 000 грн September 26, 2019
Євген Тищенко 250 грн September 26, 2019
Юлія Хан 500 грн September 26, 2019
Станіслав Клименко 100 грн September 26, 2019
Станіслав Клименко 250 грн September 25, 2019