Posted on

Де відбулася друга мандрівка містом?

Чи мріяли Ви коли-небудь у дитинстві побувати всередині аварйного автомобіля з “мигалкою” (так іноді називають проблисковий маяк-сирену)? Учні школи-інтернату №9 отримали таку можливість, адже минулого тижня вони відвідали аварійну газову службу Києва, якою є Філія аварійно-відновлюваних робіт ПАТ “Київгаз” –  місця, яке викликає неабиякий інтерес чи не у кожної дитини.

Її керівник – Максим Меренков – зробив екскурсію для учнів, під час якої продемонстрував, як працюють працівники диспетчерської служби та реагують на дзвінки про аварійні випадки, і познайомив дітей з однією з аварійних команд, яка показала гостям службові автомобілі зсередини. Також під час екскрусії діти дізналися як викликати аварійну газову службу людям, що мають вади слуху: для цього можна написати електронного листа, який буде опрацьовано так само швидко, як і дзвінок телефоном.

Рівень цікавості дітей демонструє необхідність проведення екскурсій у подібних місцях, адже завдяки ним людина з перших років життя формує розуміння щодо дій у разі небезпечних ситуацій та відкриває для себе захоплюючі та водночас відповідальні професії.

Дякуємо “Київгазу” за пізнавальну екскурсію для дітей та чекаємо на наступні мандрівки Києвом!