Актуальні питання

Сергій Горовий – інноваційний менеджер, який брав участь у розвитку міського благоустрою, підвищенні соціального рівня життя містян та поширенні ідеї про зміцнення здоров’я населення в умовах стресового існування в місті. Починаючи з 2011 року ним засновано та розвинуто низку благодійних ініціатив: адресна допомога людям пенсійного віку, підтримка шкіл-інтернатів та притулків для тварин, організація програм з оздоровлення людей із невиліковними хворобами. За сприяння Сергія Горового у Печерському районі створено парк «Панди» – дитячий простір для безпечного дозвілля та проведення занять для дітей дошкільного віку та початкових класів.

Нині інклюзію розуміють у контексті включення до суспільного життя людей з обмеженими можливостями. Але своєю діяльністю ми прагнемо повернути цьому поняттю його первинне розуміння, яке пояснює інклюзію як процес набуття всіма членами соціуму рівних можливостей. Тому діяльність Фонду спрямована на допомогу представникам найрізноманітніших соціальних верств, а також нашим співмешканцям – тваринам.

Для того, щоб отримати благодійну допомогу від фонду, Ви можете зв’язатися з нами телефоном або електронною поштою, а також звернутися до наших волонтерів безпосередньо на місці реалізації благодійних проектів. Детальніше про контактну інформацію – на сторінці Контакти

Вибір локації залежить від конкретних завдань кожного з проектів, та враховує аналіз статистичних даних щодо кількості потенційних учасників проектів у кожному з районів міста.

Фінансова допомога для реалізації наших благодійних проектів надходить двома способами. Перший – це здійснення Вами благодійної допомоги шляхом внесення грошових внесків за допомогою платіжної системи iPay.
Другий – це фінансова та матеріальна підтримка від партнерів фонду.

Благодійна організація «Благодійний фонд імені Сергія Горового» не має жодного стосунку до політичних організацій та не бере участі у їхній діяльності.

Так, на даний момент проекти фонду функціонують тільки у межах Києва.

Страви для проекту готує спеціалізована у сфері громадського харчування організація, яка відповідає за якість приготованих страв та має необхідні для провадження своєї діяльності дозволи. Знайти та ознайомитися з ними можна на наших точках мобільної роздачі обідів.

Для того, аби стати волонтером, заповніть, будь ласка, анкету волонтера або зв’яжіться з нами в інший зручний для Вас спосіб.

Наразі грошовий благодійний внесок можна зробити за допомогою платіжної системи IPay.