Posted on

Фонд взяв участь у ярмарку “Київські контракти”

На минулих вихідних наш Фонд брав участь у ярмарку. І поки ми до нього готувались, збирали різного роду інформаційні та візуальні матеріали, ми зрозуміли, що за цей рік, за ці дев’ять місяців функціонування Фонду, ми зрештою багато чого досягли.

Наразі у рамках Фонду функціонує 14 проектів, які направлені на різноманітні соціальні групи, а також тварин. У нас вже пройшов і закінчився повноцінний проект Літня школа технологій. Продовжують встановлюватись Котохати, Птахохати, а люди пенсійного віку та особи з інвалідністю продовжують отримувати базову допомогу. Ми продовжуємо будувати інклюзивний парк «Панди» та друкувати книжки шрифтом Брайля для діток з вадами зору.

Але головне – ми продовжуємо діяти і поширювати ідею про те, шо інклюзивність – це більше ніж просто пандуси. Інклюзивність – це увага до кожного і прийняття всіх. Це можливість бути таким, як хочеш, і мати рівні права та можливості з іншими членами спільноти. Це відкритість і добро.

Ще багато шляху має бути пройдено аби зміни стали суттєвими та помітними. Утім, хто казав, що зміни – це швидко? На найкращі речі у світі завжди доводиться чекати. І на ярмарку ми вкотре впевнились, що ми готові чекати, і потроху, маленькими кроками, наближувати позитивні результати цього очікування.