Фандрайзинг

Більшість наших проєктів потребує не лише часу та волонтерів, а й матеріальної підтримки.Будь-яка сума, навіть 20 чи 50 гривень, наближає нас до ще однієї Котохати чи книжки шрифтом Брайля для діток з порушеннями зору. Наша сувенірна продукція перетворює ваші благодійні внески у приємні спогади та милі подарунки близьким. На цій сторінці ви знайдете можливі варіанти донувань. Дякуємо, що долучаєтесь до формування інклюзивного суспільства!

The Hero Club

Тренування у напрямках trx, stretching, йога у міському экопросторі. Піклуючись про власний організм, ви одночасно допомагаєте дітям з особливостями у розвитку. Кошти з проєкту йдуть на організацію спортивних занять для дітей з особливостями розвитку. 

Локація: SKVO Space, Гідропарк (skvo.space)

Графік тренувань:
15 липня – 15 вересня 
Сб-Нд 12:00-15:00

*Графік тренувань дивіться на сторінках наших соціальних мереж:
facebook.com/serhiihoroviyfoundation/
instagram.com/sg_charity/
та на Telegram каналі: t.me/sg_charity

 

Велика розмальовка

Одного дня ми вирішили представити проєкти Фонду у нетиповий спосіб, а бренд розмальовок O’Kroshka радо погодився нам у цьому допомогти. Так виникла Фондорозмальовка. Це величееезна розмальовка, на якій Ви знайдете візуальні приклади усіх наших векторів діяльності від Котохати до Добрих страв. Можна розмальовувати з сім’єю, можна залишити задоволення суто для себе.

Придбати розмальовку та підтримати проекти напрямку “Допомога дітям” ви можете: 

Котоналiпки

Іноді допомогти пухнастим хвостикам отримати житло так само легко, як наклеїти наліпку на лептоп. Щоби допомагати нам будувати Котохати було в задоволення, ми розробили Котоналіпки. Ми іноді змінюємо дизайн, утім суть залишається – милі котики, кав’ярні-розповсюдники та 20 гривень, більша частина яких йде на будівництво Котохат.

 

Придбати наліпки та підтримати проект ви можете у кав’ярнях:

Котосумка

Якщо ви не з Києва або поблизу вашого будинку немає кав’ярні з котоналіпками, а ви хочете допомогти нам будувати Котохати – для вас ми створили Котошопери. Це зручні екосумки з відомими особистостями та їхньою любов’ю – котиками. Наразі наявні три типи дизайну – з Фреді Меркурі, Девідом Боуі та Джеймсом Франко. Обирайте собі до смаку, замовляйте Котошопер і знайте, що ваш внесок став ще однією цеглинкою будиночку для безпритульних котиків.