Правила оплати, безпека платежів, конфіденційність інформації

Послуга оплати через Інтернет здійснюється згідно з Правилами міжнародних систем Visa та MasterCard з дотриманням принципів конфіденційності та безпеки здійснення платежів, для чого використовуються найсучасніші методи перевірки, шифрування та передачі даних закритими каналами зв’язку. Ввід даних банківської карти здійснюється захищеною платіжною сторінкою АТ «Альфа-Банк».

На сторінці для вводу даних банківської картки необхідно ввести дані банківської картки: номер картки, ім’я власника картки, строк дії картки, трьохзначний код безпеки (CVV2 для VISA, CVC2 для MasterCard). Усі необхідні дані надруковані безпосередньо на картці. Трьохзначний код безпеки – це ті три цифри, що розташовані на зворотній стороні картки.

Далі Вас буде перенаправлено на сторінку Вашого банку для вводу коду безпеки, який буде надіслано Вас у СМС. Якщо Ви не отримали код безпеки, зверніться до банку, який видав Вам картку.

Надана Вами персональна інформація (ім’я, адреса, телефон, e-mail, номер банківської карти) є конфіденційною та не підлягає розголошенню. Дані вашої кредитної картки передаються лише у зашифрованому вигляді та не зберігаються на нашому Web-сервері.