Posted on

Що було на лекції “Обличчя. Дзеркало душі”?

У понеділок у ми з вами різко стали дуже уважними до облич. Ми вимірювали довжину носа, рівність лінії на лобі та аналізували кольори щік та губ. Ми досліджували наші емоції, характеристики та стан здоров’я за рахунок їхніх виразів на нашому обличчі.

Лектор Василій Бабенко з гумором та прикладами з власного життя чи з життя частинок нашої авдиторії розповідав про те, як все в житті пов’язане, а особливо наші внутрішні процеси та їхній зовнішній вираз. Як наші вуха чи щоки можуть сказати про хвороби шлунку чи печінки, як губи та ніс відповідатимуть за серце чи нирки. Як форма очей може сказати про щирість, відкритість чи цілеспрямованість.

Все ж, ми не будемо надавати вам методологічний матеріал, адже це дуже тонкі та суб’єктивні речі, навіть розуміння довжини носу чи ширини губ. Тому, будь ласка, окрім усіляких можливих практик, послуговуйтесь у першу чергу тою, яка зможе сказати про ваш загальний стан без жодних здогадок та міркувань. Дана практика складається з аналізів та регулярного відвідування наступних лікарів:
– кардіолог;
– гастроентеролог;
– офтальмолог;
– психолог;
– невропатолог.