Соціальна підтримка

Наша мрія – соціально стабільне суспільство, у якому кожна людина має рівні можливості. Тому мета напряму – формування інклюзивних умов, що сприятимуть комфортному життю в міському середовищі.  Особливо гостро потребу у цьому відчувають соціально вразливі групи містян, тому проекти у межах Соціальної підтримки спрямовані на проведення заходів для таких груп людей, і включення їх у суспільні процеси. 

ЗАВДАННЯ

Інклюзивне залучення верств населення, що відчувають соціальну ізоляцію, у суспільне життя

Ініціювання та реалізація заходів, спрямованих на підвищення рівня соціальної відповідальності

Розвиток та популяризація свідомого ставлення до соціально вразливих груп

Проекти

  • ціль:
  • 45885
  • грн
%

Юні

Вийшов на пенсію? Саме час присвятити свій вільний час саморозвитку та пізнанню. Разом з еко-простором «Скворечник» ми забезпечимо тобі цікаве та продуктивне дозвілля на свіжому повітрі.

Детальніше про проект

  • ціль:
  • 1306000
  • грн
%

Добрі страви

Тисячі киян щодня недоїдають та виявляють неможливість придбати продукти харчування. Ми ніколи не були байдужими до людей, які опинилися у скруті, тому створили ініціативу, у межах якої організовуємо безкоштовні обіди для малозабезпечених жителів міста.

Детальніше про проект

  • ціль:
  • 234600
  • грн
%

Самі вдома

Спільними зусиллями наших волонтерів та соціального центру Шевченківського району ми вирішили організовувати регулярну допомогу літнім людям, які залишилися наодинці та не можуть розраховувати на підтримку родичів.

Детальніше про проект

Оздоровчі практики

Наш організм – це складна система, яка потребує постійної підтримки та вчасної діагностики в умовах сучасного функціонування. Навчитись самостійно та довготривало підтримувати власні тіло та дух активними і здоровими – найголовніше завдання сучасної людини

Детальніше про проект

Привіт! Мене звати Вікторія. Я керівник Благодійного фонду імені Сергія Горового та координатор напряму «Соціальна підтримка»!

Ми – команда небайдужих, активних і творчих людей, які на власному прикладі доводять, що благодійність – це ефективний інструмент у вирішенні багатьох питань. Ми віримо в те, що спільними зусиллями можемо вирішити актуальні проблеми суспільства шляхом створення та реалізації проектів у різних сферах нашого життя. Мене надихають люди, що прожили довге й щасливе життя, сповнені мудрості й досвіду, тому вирішила стати частиною програм, що спрямовані на покращення життя літніх людей та піклування про них. Я вважаю, що кожна людина заслуговує на гідне життя й не повинна залишатись наодинці зі своїми проблемами. Долучайтеся до нашої команди небайдужих та зацікавлених у позитивних змінах у суспільстві.