Posted on

Створено корекційну групу для дітей з особливостями розвитку

Шановні батьки, опікуни та близькі дітей віком від 4 до 10 років з РАС, СДВГ, ЗПР та іншими особливостями, наступна інформація для вас!

У рамках проекту “Світ всередині” ми оголошуємо набір до корекційної групи. Її мета – залучити дітей з особливостями розвитку до групових занять, навчити співпрацювати та комунікувати з однолітками, а також допомогти батькам знайти методики для реабілітації.

Група налічуватиме десятеро учасників, для яких ми щотижня проводитимемо безкоштовні заняття у реабілітаційному центрі Віо-механіка (Евгения Коновальца, 32б).

Спеціалісти, які будуть займатись з дітьми:

– Valeria Kovalenko – корекційний педагог-дефектолог (на постійній основі)
– Тренер-реабілітолог з Віо-механіка (на постійній основі)
– Запрошені психолог, арт-терапевт та інші (одноразові майстер-класи та уроки)
– а також 3 волонтери

Заняття педагога-дефектолога будуть охоплювати логоритміку, роботу в колі, арттерапію та релаксацію. Зустрічатись група буде щонеділі об 11.

Перше заняття вже за тиждень – 6-го жовтня. Тож, ми маємо два тижні на комплектацію групи. Просимо вас поділитись інформацією з тими, кому вона може допомогти. Батьки та близькі, заповніть форму (перше посилання в коментарях) і координаторка проекту з вами сконтактує.

Окремо висловлюємо найщирішу подяку нашому незмінному партнеру, меценату та просто чудовій людині – Service Revizor за ідею організації подібної групи, а також Bio-механика та пані Валерії Коваленко за допомогу у її реалізації.