Posted on

У “Скворечнику” відбулася БлагоДійка

Після проведеного на дитячому майданчику благодійного ярмарку ми вирішили, що рівень естетичного сприйняття у благодійників та всіх читачів помітно підвищився, а тому в таку прохолодну погоду саме час приділити увагу нашому фізичному розвитку і поєднати його із бажанням робити добрі справи. Саме тому 7 липня у “Скворечнику” проходила БлагоДійка – івент для любителів активного відпочинку, що проходив у супроводі 3-х тренерів: Ганни Науменко (тренер з розвитку гнучкості та пластики тіла), Вікторії Родько (спеціаліста у сфері фітнесу) та Ігоря Бетлія (срібного призера Кижва з китайської гімнастики).

З 10:00 проводилися заняття тривалістю до 1 години з фітнесу, стретчингу та китайської гімнастики, участь у яких передбачала внесення потенційними відвідувачами благодійного внеску. Усі зібранні після проведення занять кошти були спрямовані на реалізацію інклюзивних проектів нашого Фонду.

Дякуємо за ваш інтерес до заходу, а також активну участь у формуванні інклюзивного суспільства. Про анонс подібних заходів у майбутньому читайте детальніше на сторінці Фонду на Facebook.