Захист тварин

Ми хочемо поширити комфорт за межі власних осель та зробити місто придатним для життя тварин, тому наша ціль – перетворення бездомних тварин на домашніх улюбленців міста. Ми прагнемо, аби вони, подібно до нас, почували себе в безпеці, теплі і серед близьких, адже дбайливе ставлення до чотирилапих є одним із індикаторів відкритого до змін суспільства, що бере участь в інклюзивному процесі.

ЗАВДАННЯ

Інклюзивне включення тварин у міське життя задля безпечної та позитивної взаємодії людей та чотирилапих

Фінансова та волонтерська підтримка притулків для тварин

Стерилізація та медична допомога бездомним тваринам

Проекти

  • ціль:
  • 426420
  • грн
%

Котохата

Не тільки людині потрібен дім. «КотоХата» – це благодійний проект зі створення та облаштування будиночків для чотирилапих улюбленців по всьому Києву, спрямований на зміну ставлення до бездомних тварин та їхній захист.

Детальніше про проект

Валерія Яковлева – координатор напряму «Захист тварин» та проекту Котохата.

Мене звати Валерія, я – куратор проекту «Котохата». У моїй сім’ї живе не один розгодований кіт. Вони потрапили в будинок, де їх люблять та піклуються про них. Не всім котам так щастить по життю, але нам до снаги це виправити.
Наш проект спрямований на допомогу безпритульним тваринам, які блукають вулицями Києва. Коти – чудові розумні створіння, які не зовсім адаптовані до проживання в умовах міських вулиць. Бурхлива інфраструктура міста, мінливі кліматичні умови та небезпека, яка чатує пухнастих у мегаполісі, змушують їх бути у постійній боротьбі за життя. Доклавши небагато зусиль, ми можемо не тільки врятувати їхнє життя, але і подарувати котам справжній дім.
Ми пропонуємо Вам на встановлення будиночки, розроблені спеціально для комфортного існування тварин у будь-яку пору року, які стануть не тільки надійною крівлею для них, але і доповнять архітектурний ландшафт міста. Наразі будиночки можна обладнати на територіях, що знаходяться під охороною, а також у притулках для тварин задля того, аби доглядати за будиночками та їхніми мешканцями. У майбутньому разом із небайдужими киянами ми сподіваємося розширити цю ініціативу та встановлювати будинки на територіях житлових районів міста.